Przeczytane, usłyszane

Zamów nasz poradnik już teraz i ciesz się wodą z dzieckiem!

Mamy to! Kochani, z dumą a nawet z pewnym wzruszeniem 😉 możemy Wam zaprezentować nasz poradnik dla rodziców pt. „Uczymy miłości do wody”! Książka już jest w sprzedaży.

„Uczymy miłości do wody. W tych czterech słowach zamyka się cała filozofia naszej pracy na basenie z najmniejszymi pływakami. Chcemy, aby każde dziecko cieszyło się obcowaniem z wodą, czuło się w niej w pełni bezpiecznie, potrafiło pływać, nie zapominając o respekcie wobec tego środowiska. Chcemy, aby każde dziecko, dzięki wodzie, która jest najlepszym przyjacielem małego dziecka, rosło i rozwijało się zdrowo. Jak to osiągnąć? Pokażemy ci!…” – od takich słów zaczynamy nasz poradnik.

A dalej? Nie mamy 100-procentowej pewności, ale chyba udało nam się stworzyć pierwszy w Polsce, tak kompleksowy poradnik dla rodziców niemowląt i małych dzieci, którzy chcą zaprzyjaźnić swoją pociechę z wodą od pierwszych dni życia. Praca nad książką zajęła nam tak naprawdę kilka lat i jest owocem tysięcy lekcji przeprowadzonych z najmniejszymi pływakami. Bez nich  na pewno by nie powstała 🙂

 

 

Co znajdziesz w książce?

  • Praktyczne porady i wskazówki, dzięki którym Twoje dziecko pokocha wodę i pływanie – serio, mamy na to „patent”!
  • Przewodnik, który pomoże lepiej odczytywać sygnały, jakie wysyła Twoje dziecko – bo wiemy jak „rozmawiać” z kilkumiesięcznym niemowlakiem.
  • Pomysły na zabawy w wodzie – nie trać czasu na zwykłą kąpiel dziecka. Lepiej baw się z nim w wodzie a zobaczycie, że to rozwiąże wasze problemy w domowej kąpieli.
  • Kilkadziesiąt profesjonalnych ćwiczeń oswajania z wodą – możesz je wykonywać na basenie swoim dzieckiem, wspomagając jego rozwój.
  • Mnóstwo informacji o wpływie aktywności w wodzie na rozwój dziecka – to wszystko nauczy Cię jak być świadomym rodzicem. Małe dzieci to zbyt poważna sprawa, by zdawać się na przypadek, dlatego podpowiadamy Ci co i jak robić.

Jak zamówić poradnik? Możecie to zrobić na TEJ STRONIE.

Polecamy!!!

Norbert i Szymon

Może ci się spodobać również

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź