Przeczytane, usłyszane

Uczymy miłości do wody – poradnik dla rodziców!

Hello!!! Przez chwilę było nas trochę mniej i byliśmy trochę ciszej ale to nie znaczy, że nic nie robiliśmy. Jeśli tak jest, zwykle znaczy to zupełnie na odwrót, czyli mieliśmy pełne ręce roboty. A co robiliśmy? Przecież baseny były zamknięte! No to zobaczcie sami 🙂

Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Epidemia koronawirusa wygoniła nas z basenu, ale dzięki temu mieliśmy trochę czasu, żeby dokończyć projekt, do którego materiały zbieraliśmy już 4 lata.

Codziennie prowadzimy dla was zajęcia, przygotowujemy się do nich, wracamy do swojego życia, do swoich dzieci. W tym wszystkim nie jest łatwo znaleźć czas na kolejne projekty. Ale nadarzyła się okazja, a z okazji trzeba korzystać! Jesteśmy bardzo dumni i zaszczyceni tym, że możemy was oficjalnie poinformować, że kończymy pisanie książki! 🙂 “Uczymy miłości do wody” to poradnik dla rodziców, którzy sami chcieli by uczyć swoje dzieci miłości do wody w domu i na basenie. Ale mówiąc nieskromnie, wydaje nam się, że profesjonaliści też znajdą tam kilka ciekawych informacji, które mogą przydać im się w pracy 😉

W końcu zebraliśmy całą naszą wiedzę dotyczącą tej wąskiej specjalizacji, jaką jest pływanie małych dzieci. Skonfrontowaliśmy wiedzę, którą zebraliśmy podczas naszych wyjazdów od ludzi, którzy tak jak my „zjedli na tym zęby”. Wyciągnęliśmy wnioski z naszej wieloletniej praktyki i wprowadziliśmy je do naszej własnej praktyki basenowej. Dzięki temu mogliśmy przetestować nasze metody zanim podzieliliśmy się tym z wami. Teraz jesteśmy pewni, że to co wam proponujemy, robimy najlepiej jak umiemy.

Efektem tych wszystkich działań jest poradnik dla rodziców. Żeby każdy, nawet tam gdzie nas nie ma, mógł uczyć miłości do wody!

Pewnie przyjdzie jeszcze czas, żeby opowiedzieć Wam więcej o poradniku, a na razie jako zajawkę – pokazujemy już okładkę 🙂 I jak, podoba się?

 

Do przeczytania!

Norbert i Szymon (plus gościnnie na zdjęciu Jagna)

 

Może ci się spodobać również

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź