Misja

Woda, niemowlęta, śmiech, radość i nauka pływania to słowa najlepiej opisujące to, co robimy każdego dnia – uczymy MIŁOŚCI DO WODY. Chcemy aby każde dziecko było bezpieczne nad wodą, potrafiło pływać oraz posiadało szacunek do wody.

Nauka to nie produkt, który można komuś sprzedać. To trudny proces, następujący w tempie dostosowanym do każdego ucznia. A więc kiedy uczniem jest malutkie dziecko, tempo też powinno być dziecięce a proces uczenia musi następować wtedy, gdy dziecko jest zrelaksowane i gotowe. Nauczamy pływania i miłości do wody, a nie ścigamy się na szybkie zdobywanie umiejętności. Do niczego nie zmuszamy, a to wymaga cierpliwości, praktyki i wiedzy.

Mamy głębokie przekonanie, że najlepszymi nauczycielami dla dziecka są rodzice i to zarówno na lądzie jak i w wodzie. Naucz się z nami rozwijania umiejętności pływania Twojego dziecka poprzez gry, piosenki, humor, pochwałę i odpowiednie do rozwoju zajęcia służące rozwijaniu określonych umiejętności. Chcemy dzielić się z Tobą wiedzą, którą zdobyliśmy przez blisko 20 lat nauczania tysięcy dzieci i niemowląt.

Nasz blog ma pomóc rodzicom w ustaleniu optymalnych środków nauczenia dzieci w wieku trzech miesięcy do czterech lat. Jeśli masz dziecko w tym właśnie wieku, to już teraz zapraszamy Cię do podjęcia pierwszego kroku i systematycznego spotykania z nami. Nasz blog to z jednej strony miejsce gdzie obracamy się wokół najnowszych wiadomości i informacji poświęconych tematyce nauczania pływania niemowląt i małych dzieci, a z drugiej – forum dla ciekawych opinii, pytań, dyskusji poświęconych małym dzieciom.

Jesteś rodzicem? Masz ciekawe wnioski dotyczące wychowywania swojego maluszka? Chcesz podzielić się informacjami dotyczącymi świadomego wychowywania (np. jak kąpać w domu)? Może masz jakieś pytania, wątpliwości? Napisz do nas, komentuj, zasubskrybuj nasz blog! Upewnij się, że nie przegapisz żadnego wpisu. Czekamy na kontakt z Wami, z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i odpowiemy na wszelkie pytania.

Jeśli jesteś nauczycielem pływania dzieci i chciałbyś podzielić się swoją pasją z nami – nasz blog jest otwarty także dla Ciebie. Pomóż nam uczyć innych miłości do wody!

A niezależnie od tego kim jesteś, możesz być pewien, że na naszym blogu znajdziesz także dużo ciekawych konkursów i zabaw.

Jesteśmy dla Was i dla Waszych dzieci! Do zobaczenia na basenie 🙂

*Wszystkie materiały redakcyjne na tej stronie są niezależne od jakichkolwiek organizacji i odzwierciedlają nasze wieloletnie doświadczenie w zakresie pływania. Od czasu do czasu publikować możemy recenzje produktów, ale są to nasze uczciwe opinie, a nie sponsorowane linki.