Nasze zajęcia

Co my takiego właściwie robimy? To proste – uczymy miłości do wody 🙂

Naszymi uczniami są zarówno maluszki w wieku już kilku miesięcy, jak i ich opiekunowie, bo nasze zajęcia mają być wspaniałą przygodą zarówno dla dziecka jak i jego rodzica.

Dlaczego warto zabierać na basen niemowlaka? Moglibyśmy jednym tchem i długo wymieniać listę zalet, jakie zajęcia w wodzie przynoszą małym dzieciom, ale o tym w szczegółach możecie na bieżąco przeczytać w naszych wpisach. Tutaj powiemy tylko krótko, że to kapitalna inwestycja w rozwój maluszka. Dzięki wodzie dzieci rozwijają się lepiej nie tylko fizycznie, ale i psychicznie, co potwierdza szereg badań. Na dodatek wspólny czas na basenie to wyjątkowe chwile, należące tylko do Was – bez telefonu komórkowego, bez innych czynności. Tutaj 100 proc. swojej uwagi poświęcacie dziecku! Wbrew pozorom to wcale nie zdarza się tak często, nawet w domu.

Nasze zajęcia prowadzimy według własnego autorskiego programu, ale nie ukrywamy, że chętnie czerpiemy z doświadczeń zagranicznych. Szkoły amerykańskie, norweskie, francuskie, czy czeskie zajmują się pływaniem niemowląt od wielu lat i posiadają w tym znacznie bogatsze doświadczenie niż polskie ośrodki. Co nie znaczy oczywiście, że w Polsce jesteśmy gorsi! Tak naprawdę każdy ma swój punkt widzenia, swój warsztat i cel jaki chce osiągnąć z maluszkami.

My staramy się z tej wielkie układanki wybierać najlepsze i naszym zdaniem najważniejsze elementy, po to, aby finalnie każdy, kto przyjdzie z dzieckiem na nasze zajęcia, mógł powiedzieć, że jego bobas kocha wodę. Wierzcie nam, że woda potrafi się za taką miłość naprawdę pięknie odwdzięczyć.

Czekamy na Was na basenie 🙂