Mama i tata Video

Projekt Aqua Mama – gorąco polecamy zajęcia dla kobiet w ciąży!

Zanim jeszcze maluszek przyjdzie na świat, każda przyszła mama dba o swoją formę i sumiennie przygotowuje się do chwili porodu. Czy wiecie, że jedną z najlepszych aktywności dla kobiet w ciąży są ćwiczenia na basenie?

Przyszłe mamy często zastanawiają się, czy z brzuszkiem mogą uprawiać jakąś aktywność, czy mogą coś ćwiczyć. Oczywiście, że tak, a nawet powinny to robić (o ile oczywiście nie ma jakichś przeciwwskazań)! Im lepiej “przepracują” okres ciąży, tym lepiej będą znosić jej trudy i tym lepiej poradzą sobie, kiedy przyjdzie ten najważniejszy moment.

Jedną z aktywności, które polecane są przyszłym mamom jest ruch w wodzie, na basenie. Poprzez odpowiednio dobrane zestawy ćwiczeń, pod okiem specjalistów kobiety mogą się naprawdę świetnie przygotować do porodu. Nie mówiąc już o tym, że o wiele łatwiej zniosą trudy związane z okresem ciąży. A tych przecież nie brakuje… Bóle karku, kręgosłupa, nóg… Na szczęście można im trochę zaradzić. Dlatego polecamy zajęcia gimnastyki dla kobiet w ciąży!

Z myślą o przyszłych mamach instruktorki Szkoły Pływania Fregata Swimming ruszają z projektem Aqua Mama. Poprzez serię krótkich filmików pokażą dlaczego warto uczestniczyć w takich zajęciach i czego można po nich oczekiwać.

Polecamy!

Norbert i Szymon

Może ci się spodobać również

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź