Dajemy nura! Mama i tata Pierwsze kroki

Cześć! Witajcie z powrotem na basenie!

Udało nam się we wrześniu wystartować z zajęciami Fregaty Swimming już na wszystkich obiektach, na których prowadzimy lekcje miłości do wody. Hurrrra! 🙂

Po wakacjach, które poświeciliśmy na poszukiwania nowych inspiracji, zabaw i pomocy dydaktycznych (czyli po prostu zabawek), jesteśmy pełni optymizmu i nadziei, że uda nam się nauczyć wszystkiego, co zaplanowaliśmy jeszcze wiele dzieci i jeszcze szybciej! Oby nic i nikt nam w tym nie przeszkodził i trzymamy kciuki żeby udało nam się tym razem pływać bez niespodziewanych przymusowych przerw.

Jeśli dotarliście tu po raz pierwszy i być może dopiero zaczynacie dopiero razem ze swoim dzieckiem wodną przygodę, to dobrze się składa. Tutaj znajdziecie wszystko o pływaniu małych dzieci i nie tylko. A jeśli czegoś nie będziecie mogli znaleźć, lub jeszcze nie zdążyliśmy o tym napisać, to gorąco zachęcamy żebyście wysyłali nam propozycję tematów które was interesują. Jeśli tylko wasze pytania będą w zakresie naszej głębokiej basenowej wiedzy, to szybko postaramy się odpowiedzieć na Wasze pytania lub wątpliwości. Jeśli natomiast okaże się, że to co was interesuje wykracza poza naszą wiedzę i doświadczenie to szybko skonsultujemy to z naszymi przyjaciółmi którzy również zajmują się dziećmi (położnymi, pediatrami, fizjoterapeutami, logopedami, psychologami) i postaramy się razem rzeczowo przygotować dla Was interesujące teksty.

Bardzo cieszą nas też spotkania z naszymi „starymi zawodnikami”, którzy po wakacjach kontynuują kursy miłości do wody i z uśmiechem i wielkim głodem pływania wrócili na nasze zajęcia 🙂 Super jest też poznać nowe dzieci, które uczyły się wcześniej u innych trenerów metody uczymy miłości do wody we Fregacie. Widać że metoda działa i dzieci razem z rodzicami super bawią się wspólnym pływaniem.

Na pewno części z was zdążyła się taka sytuacja że trafiliście na nowego trenera. Może być tak, że to co znacie różni się trochę od tego, co proponuje wasz nowy trener. Musicie wiedzieć, że wszyscy nasi trenerzy metody uczymy miłości do wody pracują według tych samych wytycznych i mają ten sam cel. Różnice, które czasami możecie zauważyć będą wynikały zwyczajnie z tego że każdy człowiek jest inny i ma inny temperament, ale możecie być pewni, że mimo drobnych różnic, wszyscy chcemy tak samo uczyć nasze dzieci miłości do wody!

Fanie że jesteście dalej z nami!

Super że jesteście świadomymi rodzicami i dbacie o harmonijny rozwój Waszych dzieci!

Fantastycznie, że chcecie razem na mini UCZYĆ DZIECI MIŁOŚCI DO WODY!

Już niebawem pojawią się kolejne artykuły na blogu, a tymczasem życzymy Wam dużo zdrowia i do zobaczenia na basenie!

Norbert i Szymon

norbert@uczymymiloscidowody.pl
szymon@uczymymiloscidowody.pl

Może ci się spodobać również

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź