Pierwsze kroki

Zapowiada się gorąca zima na basenie! Zapraszamy na zajęcia :)

Przed nami ferie i nowy semestr zajęć oswajania z wodą niemowląt i nauki pływania dzieci z Fregatą Swimming! Dla wielu z Was może to być pierwsza okazja do spotkania z nami i do pierwszych zajęć waszego maluszka na basenie. Nie przegapcie takiej okazji!

Ledwo skończyły się święta, a już na horyzoncie pojawiają się ferie zimowe 🙂 W tym roku w Poznaniu wypadają one wyjątkowo wcześnie, dlatego gorąco zachęcamy, żeby już teraz sprawdzić, co przygotowujemy dla Was w tym okresie w Szkole Pływania Fregata Swimming. A będzie tego niemało 🙂

Po pierwsze, w ferie, a więc od 14 stycznia ruszamy ze specjalnymi zajęciami oswajania z wodą niemowląt na basenach przy ul. Lechickiej w Poznaniu i w Daszewicach. Będziemy prowadzić po dwa spotkania (po jednym w każdym tygodniu ferii) – zarówno dla maluszków, które już uczęszczają na zajęcia Fregaty, jak i dla zupełnie nowych pływaków w wieku od 3 miesięcy. To naprawdę fajna okazja, żeby sprawdzić jak Wasz maluszek zareaguje na wodę, grupę, instruktora (!), no i ćwiczenia i zabawy, jakie stosujemy na zajęciach dla najmłodszych.

Więcej o zajęciach w ferie w Poznaniu i Daszewicach dla nowych pływaków znajdziecie TUTAJ a dla tych, co już z nami pływają i nie chcą robić sobie w ferie przerwy (bardzo słusznie!!!) – TUTAJ.

Ale żeby nie było, że tylko w Poznaniu mamy dla Was coś na ferie, to i gorąco polecamy zajęcia Fregaty dla niemowląt we Wrocławiu 🙂 Tam ferie startują 28 stycznia. Więcej szczegółów znajdziecie TUTAJ.

A zaraz po basenowej rozgrzewce w ferie, zarówno w Poznaniu, jak i Wrocławiu, startujemy z zajęciami nauki pływania niemowląt i dzieci w ramach nowego semestru! Już nie możemy się doczekać, żeby zobaczyć zwłaszcza nowe maluszki, które dopiero rozpoczną z nami swoją wielką wodną przygodę 🙂 Przypominamy, że pływamy już z niemowlakami w wieku 3 miesięcy, a nawet – jeśli dziecko trzyma już stabilnie samodzielnie główkę – w młodszym wieku. Oczywiście zacząć można również mając więcej miesięcy, czy nawet lat – na naukę pływania nigdy nie jest za późno 🙂

Grafiki i zapisy na nowy semestr w Poznaniu znadziecie TUTAJ a we Wrocławiu TUTAJ. 

Aha, nie zwlekajcie z decyzją, bo liczba miejsc jest ograniczona!

No i widzimy się na basenie! 🙂

Norbert

norbert@uczymymiloscidowody.pl

Może ci się spodobać również

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź

Subscribe to our newsletter

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl