Pierwsze kroki

Pływajcie z nami! Po feriach rusza nowy semestr

Pewnie wielu z Was teraz wypoczywa i niekoniecznie myśli o basenie, ale czujemy się w obowiązku przypomnieć, że zaraz po feriach startujemy z zajęciami w nowym semestrze 🙂 Dla wszystkich maluchów w wieku od 3 miesięcy, którzy jeszcze z nami nie pływali, to idealny moment, żeby zacząć swoją przygodę z naszą szkołą!

Każdy początek dla nas zawsze dreszczyk emocji! W końcu do wody wskakują z nami zupełnie nowe dzieciaczki, których jeszcze nie znamy, z rodzicami, którzy nie wiedzą czego oczekiwać, czasem mają obawy a nawet pewną rezerwę wobec nas i tego co wyprawiamy z ich pociechami 😉

Jak zwykle na początku nowego semestru pojawiają się również pytania – o to jak przygotować się do zajęć, co zabrać itp. O tym wszystkim dowiecie się z tego wpisu. Z kolei tutaj dowiecie się co Was czeka już na samym basenie. Wiele odpowiedzi na dodatkowe pytania związane z naszymi zajęciami oswajania z wodą niemowląt znajdziecie też bezpośrednio na stronie Fregaty Swimming (tutaj).

Ale należy się Wam jeszcze kilka słów od nas. O dziesiątkach zalet i korzyści z nauki pływania już od bardzo wczesnego wieku pisaliśmy wielokrotnie i mamy nadzieję, że sami trochę już tu o tym czytaliście, albo słyszeliście. Jednak głównym celem naszych zajęć dla maluszków jest uczenie miłości do wody. Tylko dziecko, które kocha wodę, czuje się w niej swobodnie i bezpiecznie. Tylko maluszek, który pozna środowisko wodne na tyle, by mu zaufać i cieszyć się każdym ruchem w wodzie, będzie z przyjemnością do niej wracał i czerpał z dobrodziejstw, jakie daje.

Radość, zabawa, ciepło – w takiej atmosferze uczymy niemowlaki, niezależnie od tego, czy już z nami pływają, czy dopiero zaczynają pływać. Każde zajęcia spędzone w wodzie mają być czasem poświęconym dla rodziny, dla wzmacniania Waszych więzi i Waszej miłości. Mamy nadzieję, że w nowym semestrze tego wszystkiego Wam nie zabraknie 🙂

Szczegółowe grafiki zajęć w nowym semestrze na basenach znajdziecie tutaj (baseny w Poznaniu) i tutaj (basen we Wrocławiu).

Gorąco zachęcamy do zapisów i do zobaczenia po feriach!

Norbert i Szymon

norbert@uczymymiloscidowody.pl

szymon@uczymymiloscidowody.pl

 

 

Może ci się spodobać również

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź

Subscribe to our newsletter

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl